Светлица
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.
Светлица

Все обо всем, что нам интересно.

ФорумФорум  РегистрацияРегистрация  Вход  

Поделиться

Програма для перекладу відео

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз 
АвторСообщение
disowem

disowem

Дата регистрации : 2021-07-21

Програма для перекладу відео Empty
СообщениеТема: Програма для перекладу відео    Програма для перекладу відео EmptyВт 23 Ноя 2021, 20:55

Чи хто розбирається у відеомонтажі?
Треба допомога у перекладі відео та його дубляжі, щоб накласти поверх іноземної мови переклад на рідну))
Як то швидко можна зробити? Скільки то коштує?
Вернуться к началу Перейти вниз
зубрилка

зубрилка

Дата регистрации : 2020-10-25

СообщениеТема: Re: Програма для перекладу відео    Програма для перекладу відео EmptyВт 23 Ноя 2021, 20:57

Я можу вам перекласти відео, але завтра. Сьогодні вже запіздно, треба спати, бо на роботу рано вставати.
Симпатик

Симпатик

Дата регистрации : 2021-01-15

СообщениеТема: Re: Програма для перекладу відео    Програма для перекладу відео EmptyВт 23 Ноя 2021, 21:26

Доброго вечора!
В мене часто по роботі виникає потреба перекласти те чи інше відео, бо ми багато співпрацюємо з іноземними спеціалістами та вони надсилають відео презентації на своїй мові, навіть є арабська та сербська - таких перекладачів важко знайти. Але в мене є онлайн перекладач відео Vidby - я ним користуюся постійно, чудовий сервіс - раджу вам спробувати. Більш ніж 50 мов світу можна знайти в них в базі. Коштує переклад не дорого - тому вам варто його використовувати у роботі.
Спонсируемый контент

СообщениеТема: Re: Програма для перекладу відео    Програма для перекладу відео Empty

Програма для перекладу відео

Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу 
Страница 1 из 1

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Светлица :: Коллективные закупки-